Zarb Champagne

Zarb on bränd, mis loodi Amsterdamis tegutsevas agentuuris THEY 2009.aastal. Loojate sõnum on: forget your cute kitten calender and drink champagne every day! Reeglina joome ju šampanjat vaid väga pidulikel puhkudel mõne olulise sündmuse tähistamiseks. Kindlasti on üheks määravaimaks teguriks hind ning Zarbi loojad püüavadki pakkuda šampanjasõpradele mõistliku hinnaga jooki. Lisaväärtustena pakutakse erilise kujunduse ja disainiga pudeleid, mis näevad  kunstiliselt väga kaunid välja. Seega ostes Zarb šampanja, saab ostja kõigepealt visuaalse elamuse osaliseks.

Zarbi loojate arvates võiks šampanja joomine olla sama igapäevane asi kui hammaste pesu või võtmete kaotamine. 🙂

Minuni jõudis Zarb Amsterdami lennujaamast, šampanja nimeks Delft Blue ning pudeli ümbrise kujundusega rõhutavad  loojad brändi Hollandi päritolu ning tunnevad selle üle suurt uhkust.

Kuigi bränd on Hollandist, siis märjuke toodetakse ikka Prantsusmaal Charly-de-Marne külas asuvas 300 aastase ajalooga Baroni perekonnale kuuluvas mõisas. Teine kord kirjutan sellest majast pikemalt.

Zarb oli väga hästi joodav šampanja, aroomis tunda õuna ja lõpus värskendavat sidrunikoort. Mull oli väga tihe, vägevust seal pudelis oli. Iseloom oli hästi kerge, hea ja lihtne juua, ilmselt ongi Zarb suunatud just eelkõige noorte maitsele, kes šampanjaga alles tutvust teevad. Mulle kangastus akna taga olnud lumesajust hoolimata kena suvine õhtu, aias päikese käes istudes võiks klaasikesega oma tuju teravdada küll…


Lõpetuseks üks tore mõttetera:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s