Pommery POP

POP-i pudelis on autentne šampanja ning tegemist on esimese šampanjaga, mis valmistati spetsiaalselt joomiseks väikesest pudelist kõrre abil.  POP toodi turule aastal 1999 ning POP-i kontseptsiooni üle on ilmselt rohkem diskuteeritud kui joogi enda üle. Ühel hetkel otsustas Pommery hakata popiks ja noortepäraseks ning lootis asendada noorte seas nii populaarse rumm-cola segu šampanjaga. Ühele joojale täpselt paraja suurusega särav sinine pudel (20 cl) koos kõrrega oli mõeldud noortele tarbijatele, kes peomeeleolus vajavad üht rõõmustavat ja tujutõstvat drinki.

Esimesele sinisele POP-le on ajapikku järgnenud roosa, kuldne, hõbedane ning mitmed erikujundusega partiid nagu näiteks POP Earth ja POP Art Collection, kus pudeli kujunduse loojatena on kaasatud erinevaid kunstnikke. USA turul näiteks müüakse POP Art kollektsiooni ka 6-packina. Miks ka mitte!?

Šampanja on valmistatud 100% Chardonnayst. Minu juurde jõudis POP Moskva lennujaamast ning äärmiselt positiivne oli üllatus, et pisikesel pudelil oli päris kork, mitte  keeratav kork. See oli tõeline ime, sest tavaliselt tuleb kõik väikestes pudelites šampanjad lahti keerata. Tol õhtul olin sõbranna sünnipäevale minemas, ladys night out ning mõtlesin, et teen enne pidu natuke A.S-i (kes teine Eestis šampanjale ikka rohkem reklaami teeb kui tema). Noh et joon natuke šampanjat, küll siis tuleb õige peotuju ka. Tuligi, muide!
Aroomis oli tunda rösti, leiba, kerget õuna ja tsitrusvilju. Maitse krõbe, kerge röstsai, mõnusalt täidlane ja kihisev. R.Juhlin annab šampanjale hindeks 57 punkti, arenedes 59. Minu hinnangul on see kindlasti üks parimat pisikesi, šampanja oli tõeliselt nauditav, ei ole tehtud mingit hinnaalandust. Igatahes soovitan proovida kui POP silma ja kätte satub!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s