Head aega 2012, tere tulemast 2013!

Üks aasta jälle välisukse suleb,
ta puudutusest link alles soe. 
Uus hõisates ta järel kohe tuleb
ning möödunu tal midagi ei loe.

Mulliaasta 2012 oli elamusterohke – minu esimene teadlik mulliaasta, kus hoole ja suure entusiasmiga otsisin uusi šampanjasid, leidsin mitmeid huvitavaid maju, samas ka pettusin vahel, proovisin ja investeerisin. Ja mitte üksi, vaid ikka oma armsate kaasteelistega, aitäh teile nende hetkede eest!

Aasta pakkus üllatusi ja elamusi:
Pol Roger, mille tõime kaasa Reimsist, sai avatud imelisel suvepäeval suitsurääbise kaaslaseks. Rääbise, mida ei olnud ma maitsnud lapsepõlvest saadik!

Sampanjatee from Mähe to Viimsi on igati kiiduväärt arendus. Rattaga punktist A punkti B kulgedes sai osa tõeliselt imelisest loodusest: linnulaul, ritsikatekoor ning kümned imeliselt lõhnavad suvelilled aasal. Täpselt nii nagu lapsepõlves Purtses… “Loodus tuleb linna” tõeline näide oli Viimsi pargist jooksujalu väljuv suur põder, hea et enne ratastega eest ära saime…

Mullijookidest säravaimad olid minu jaoks aastal 2012: veebruarikuu karguses avatud Billecart-Salmon Brut, südasuvine Henriot Souverain, Mr. Bond ja Bollinger Special Cuveé, Opel Insignia auks avatud Veuve Doussot Brut ja Paul Bara Millésime 2002 ning isadepäeva Roederer Vintage 2004.

Uue aastani plaanin veidi eemal olla ja mõtteid koguda, et siis uuel aastal jätkata šampanjamaailmas rändamist. Nii palju on ju veel näha!

 

 

Soovin teile kauneid rahulikke jõulupühi oma lähedaste seltsis ning elamusterohket uut aastat!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s