Sool ja leib Haabneemes

Eelmisel laupäeval, 08. oktoobril, sai sisse õnnistatud üks imekaunis hubane korter Haabneemes ning seltskonnale olid selle püha toimingu juures abiks neli erinevat šampanjat. Üks Millésime 2004, teised tavalised.

Võrdlustel on omad võlud ja valud: võlude poolel on võimalus ühel õhtul mitut erinevat kihisevat proovida ja neid võrrelda, paraku kipume siis ka pingerida koostama. Edetabel ei ole iseenesest halb, küll aga on mul tunne, et teeme niiviisi sellistele igapäevastele hästi kergelt joodavatele šampanjadele liiga, sest üksikuna proovides nad võib-olla nii “tavalised” ei tunduks. Kui üldse tohib sõna “tavaline” šampanja kohta kasutada, aga kui üks on parem kui teine, siis paraku tundub see teine veidi tavalisem. Usun, et saate aru, mida ma mõtlen.

Mina kirjutan siin järgemööda kõigist neljast, igaüks saab ise soovi korral vähemasti kolme neist Eesti turult kätte ning oma hinnangu kujundada. Kui proovitud saate, siis andke mullegi kommentaaridega märku, mis muljeid ja emotsioone  need mullid teis tekitasid. Mullitamiseni!

Mailly Millesimè 2004

Moutard Brut rosé “Dame Nesle” 

Moutard Brut Grande Cuvée 

Tsarine Cuveè Premium

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s